Ken Galluccio Cup 2013 Men

Game Schedule

Date Time Home Away Result
1 Sat 7.9. 09:00 Farsta Cobras Bocconi Field B 13:0 (7:0, 6:0)
2 Sat 7.9. 09:00 Spencer Red Rhinos Field D 18:1 (8:0, 10:1)
3 Sat 7.9. 09:00 Stockport Lille Spartiates Field E 14:1 (6:1, 8:0)
6 Sat 7.9. 10:30 Amsterdam Lions Stockport Field B 3:12 (1:6, 2:6)
7 Sat 7.9. 10:30 UCD Oslo Legends Field D 4:4 (4:4, 0:0)
8 Sat 7.9. 10:30 Stuttgart Farsta Cobras Field E 3:6 (1:5, 2:1)
11 Sat 7.9. 12:30 LCC Radotin UCD Field B 10:0 (6:0, 4:0)
12 Sat 7.9. 12:30 Lille Spartiates Amsterdam Lions Field D 1:7 (0:3, 1:4)
13 Sat 7.9. 12:30 Red Rhinos Edinburgh Field E 2:10 (2:4, 0:6)
16 Sat 7.9. 14:00 Edinburgh Spencer Field B 2:14 (2:7, 0:7)
17 Sat 7.9. 14:00 Bocconi Stuttgart Field D 2:15 (1:10, 1:5)
18 Sat 7.9. 14:00 Oslo Legends LCC Radotin Field E 4:7 (3:4, 1:3)
21 Sat 7.9. 16:00 Stockport Edinburgh 1st G1 - 2nd G2 Field B 20:1 (4:0, 7:1, 5:0, 4:0)
22 Sat 7.9. 16:00 Farsta Cobras Oslo Legends 1st G4 - 2nd G3 Field D 10:5 (4:1, 2:2, 4:2, 0:0)
23 Sat 7.9. 16:00 Bocconi Lille Spartiates 3rd G4 - 3rd G1 Field E 11:6 (6:2, 3:2, 2:2)
26 Sat 7.9. 17:30 Spencer Amsterdam Lions 1st G2 - 2nd G1 Field B 13:0 (3:0, 4:0, 5:0, 1:0)
27 Sat 7.9. 17:30 LCC Radotin Stuttgart 1st G3 - 2nd G4 Field D 10:3 (0:2, 3:0, 2:1, 5:0)
28 Sat 7.9. 17:30 Red Rhinos UCD 3rd G2 - 3rd G3 Field E 1:10 (0:5, 1:5)
31 Sun 8.9. 09:00 Edinburgh Oslo Legends L21 - L22 Field B 2:10 (1:3, 0:4, 1:2, 0:1)
32 Sun 8.9. 09:00 UCD Bocconi 3rd G3 - 3rd G4 Field D 8:3 (4:0, 4:2, 0:1)
33 Sun 8.9. 09:00 Lille Spartiates Red Rhinos 3rd G1 - 3rd G2 Field E 7:2 (3:1, 4:1)
36 Sun 8.9. 10:30 Stockport Farsta Cobras W21 - W22 Field B 5:6 (1:1, 3:3, 0:1, 1:0, 0:1)
37 Sun 8.9. 10:30 Spencer LCC Radotin W26 - W27 Field D 7:5 (2:1, 1:1, 2:0, 2:3)
38 Sun 8.9. 10:30 Amsterdam Lions Stuttgart L26 - L27 Field E 1:5 (0:1, 0:3, 0:0, 1:1)
41 Sun 8.9. 12:00 Oslo Legends Stuttgart 5th place Field B 3:8 (0:4, 1:2, 0:0, 2:2)
42 Sun 8.9. 12:00 Red Rhinos Bocconi 3rd G2 - 3rd G4 Field D 2:12 (1:6, 1:6)
43 Sun 8.9. 12:00 Lille Spartiates UCD 3rd G1 - 3rd G3 Field E 3:9 (0:5, 3:4)
46 Sun 8.9. 13:30 Stockport LCC Radotin 3rd place Field D 9:8 (1:3, 2:1, 1:3, 4:1, 1:0)
47 Sun 8.9. 13:30 Edinburgh Amsterdam Lions 7th place Field E 1:7 (0:3, 1:3, 0:1, 0:0)
49 Sun 8.9. 13:45 Farsta Cobras Spencer 1st place Field B 3:13 (1:4, 0:3, 1:2, 1:4)